Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları

Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları
698 ürün
Göre sırala:
En çok satan
Televizyon Dizi Pusulası
23% indirim
Televizyon Dizi Pusulası - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

E Yayınları

Televizyon Dizi Pusulası

Zehra İpşiroğlu

Satış ücreti
€8,79
Normal fiyat
€11,40
Aleviler`de Bildirir: Alevi Bildirilerinde Devlete Kaçış 1963 - 2017
21% indirim
Aleviler`de Bildirir: Alevi Bildirilerinde Devlete Kaçış 1963 - 2017 - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Dipnot Yayınları

Aleviler`de Bildirir: Alevi Bildirilerinde Devlete Kaçış 1963 - 2017

Ayhan Yalçınkaya

Satış ücreti
€17,05
Normal fiyat
€21,59
Yaşasın Kadınlar
16% indirim
Yaşasın Kadınlar - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Doğan Kitap

Yaşasın Kadınlar

Gülsüm Kav

Satış ücreti
€6,05
Normal fiyat
€7,19
Science and Society – Academical Researches 1
18% indirim
Science and Society – Academical Researches 1 - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Paradigma Akademi Yayınları

Science and Society – Academical Researches 1

Ali Arslan

Satış ücreti
€9,35
Normal fiyat
€11,40
Işık ve Beyin
28% indirim
Işık ve Beyin - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Cinius Yayınları

Işık ve Beyin

A. Serdar Eryaman

Satış ücreti
€8,25
Normal fiyat
€11,40
Toplumdaki Mutsuzluğun Nedenleri
35% indirim
Toplumdaki Mutsuzluğun Nedenleri - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Cinius Yayınları

Toplumdaki Mutsuzluğun Nedenleri

Alihan İren

Satış ücreti
€13,75
Normal fiyat
€21
Türkçülüğün Esasları
20% indirim
Türkçülüğün Esasları - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Tedev Yayınları

Türkçülüğün Esasları

Ziya Gökalp

Satış ücreti
€7,69
Normal fiyat
€9,59
Artık Hepimiz Prekaryayız
25% indirim
Artık Hepimiz Prekaryayız - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Nota Bene Yayınları

Artık Hepimiz Prekaryayız

Alphan Telek

Satış ücreti
€14,85
Normal fiyat
€19,80
Çağımızın Çözüm Arayan Sorunu Şiddet
15% indirim
Çağımızın Çözüm Arayan Sorunu Şiddet - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Pegem Akademi Yayıncılık

Çağımızın Çözüm Arayan Sorunu Şiddet

Nilüfer Koçtürk

Satış ücreti
€13,19
Normal fiyat
€15,59
Türk Dünyası Halk İnanışlarında Doğum
31% indirim
Türk Dünyası Halk İnanışlarında Doğum - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Gece Kitaplığı

Türk Dünyası Halk İnanışlarında Doğum

Orhan Fatih Kuşdemir

Satış ücreti
€8,25
Normal fiyat
€11,99
Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 6
21% indirim
Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 6 - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Paradigma Akademi Yayınları

Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 6

Ali Arslan

Satış ücreti
€13,19
Normal fiyat
€16,79
Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 5
22% indirim
Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 5 - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Paradigma Akademi Yayınları

Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 5

D. Ali Arslan

Satış ücreti
€12,65
Normal fiyat
€16,20
Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 8
22% indirim
Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 8 - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Paradigma Akademi Yayınları

Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 8

Ali Arslan

Satış ücreti
€12,65
Normal fiyat
€16,20
Science and Society - Academical Researches 2
18% indirim
Science and Society - Academical Researches 2 - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Paradigma Akademi Yayınları

Science and Society - Academical Researches 2

D. Ali Arslan

Satış ücreti
€9,35
Normal fiyat
€11,40
Yüzyıllık Kutuplaşma
24% indirim
Yüzyıllık Kutuplaşma - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

ASAM Yayınları

Yüzyıllık Kutuplaşma

Aytaç Yalman

Satış ücreti
€13,19
Normal fiyat
€17,40
Şehir ve Hayvan
31% indirim
Şehir ve Hayvan - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Patika Kitap

Şehir ve Hayvan

Ayten Alkan

Satış ücreti
€12,09
Normal fiyat
€17,40
Sosyolojide Metod
34% indirim
Sosyolojide Metod - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Cinius Yayınları

Sosyolojide Metod

Bünyamin Ercan

Satış ücreti
€12,65
Normal fiyat
€19,19
Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 7
15% indirim
Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 7 - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Paradigma Akademi Yayınları

Sağlık - Toplum - Bilim Akademik Araştırmalar Kitap - 7

Ali Arslan

Satış ücreti
€7,15
Normal fiyat
€8,39
Töreden Moderne Kadın Cinayetleri
25% indirim
Töreden Moderne Kadın Cinayetleri - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Cinius Yayınları

Töreden Moderne Kadın Cinayetleri

Tennur Koyuncuoğlu

Satış ücreti
€7,15
Normal fiyat
€9,59
Bebekten Katile Erkeklik
21% indirim
Bebekten Katile Erkeklik - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Nika Yayınevi

Bebekten Katile Erkeklik

Aslıhan Burcu Öztürk

Satış ücreti
€13,19
Normal fiyat
€16,79
Dalgaları Aşmak
20% indirim
Dalgaları Aşmak - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Nika Yayınevi

Dalgaları Aşmak

Özge Sanem Özateş Gelmez

Satış ücreti
€14,85
Normal fiyat
€18,60
Pedagojik Tahakküm
19% indirim
Pedagojik Tahakküm - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Nika Yayınevi

Pedagojik Tahakküm

Taner Akpınar

Satış ücreti
€13,19
Normal fiyat
€16,20
Sosyal Bilimler Akademik Araştırmalar Kitap - 6
22% indirim
Sosyal Bilimler Akademik Araştırmalar Kitap - 6 - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Paradigma Akademi Yayınları

Sosyal Bilimler Akademik Araştırmalar Kitap - 6

Ahmet Karakuş

Satış ücreti
€9,35
Normal fiyat
€11,99
İnsan Ticareti Töresi - Berdel
26% indirim
İnsan Ticareti Töresi - Berdel - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Atayurt Yayınevi

İnsan Ticareti Töresi - Berdel

Gürbüz Akhan Bolat

Satış ücreti
€14,29
Normal fiyat
€19,19
Ordu ve Kastamonu Efsaneleri
19% indirim
Ordu ve Kastamonu Efsaneleri - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

ASAM Yayınları

Ordu ve Kastamonu Efsaneleri

Yaşar Kalafat

Satış ücreti
€8,79
Normal fiyat
€10,79
İlişkisel Sermaye
15% indirim
İlişkisel Sermaye - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Gazi Kitabevi

İlişkisel Sermaye

Mehmet Seyhan

Satış ücreti
€7,69
Normal fiyat
€9
Risk Raporlama
14% indirim
Risk Raporlama - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Ekin Basım Yayın

Risk Raporlama

Mehmet Durgut

Satış ücreti
€8,79
Normal fiyat
€10,20
Korona ve Yeni Dünya Düzeni
26% indirim
Korona ve Yeni Dünya Düzeni - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Alan Yayıncılık

Korona ve Yeni Dünya Düzeni

Mehmet Beşeri

Satış ücreti
€9,35
Normal fiyat
€12,60
Virüs ve Toplum
27% indirim
Virüs ve Toplum - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Doğu Kitabevi

Virüs ve Toplum

Barış Doster

Satış ücreti
€10,45
Normal fiyat
€14,39
Musiki İnkılabı’nın Sosyolojisi
46% indirim
Musiki İnkılabı’nın Sosyolojisi - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

İthaki Yayınları

Musiki İnkılabı’nın Sosyolojisi

Güneş Ayas

Satış ücreti
€13,19
Normal fiyat
€24,60
Tabiatın Kalbi’ne Can Suyu: Seben Gölü
27% indirim
Tabiatın Kalbi’ne Can Suyu: Seben Gölü - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Tunçay Yayıncılık

Tabiatın Kalbi’ne Can Suyu: Seben Gölü

Hüseyin Tunçay

Satış ücreti
€8,79
Normal fiyat
€11,99
Otoriter Neoliberalizmin Gölgesinde
22% indirim
Otoriter Neoliberalizmin Gölgesinde - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Nika Yayınevi

Otoriter Neoliberalizmin Gölgesinde

Kolektif

Satış ücreti
€15,39
Normal fiyat
€19,80
Yeni Türk Devletinin Öncüleri
23% indirim
Yeni Türk Devletinin Öncüleri - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Bilge Kültür Sanat

Yeni Türk Devletinin Öncüleri

Yusuf Akçura

Satış ücreti
€8,79
Normal fiyat
€11,40
Iskarta Hayatlar
29% indirim
Iskarta Hayatlar - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Tellekt

Iskarta Hayatlar

Zygmunt Bauman

Satış ücreti
€9,35
Normal fiyat
€13,19
Cinsiyetçi İkiyüzlülük
21% indirim
Cinsiyetçi İkiyüzlülük - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Bağlam Yayınları

Cinsiyetçi İkiyüzlülük

Ayşegül Yaraman

Satış ücreti
€10,45
Normal fiyat
€13,19
Yanı Başındaki Yabancı Suriyeliler ile Yerli Halkın Karşılaşmaları
20% indirim
Yanı Başındaki Yabancı Suriyeliler ile Yerli Halkın Karşılaşmaları - Sosyoloji Araştırma ve İnceleme Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Siyasal Kitabevi

Yanı Başındaki Yabancı Suriyeliler ile Yerli Halkın Karşılaşmaları

Bilge Deniz Çatak

Satış ücreti
€10,99
Normal fiyat
€13,80