Genel Yemek Kitapları

Genel Yemek Kitapları
122 ürün
Göre sırala:
En çok satan
Expat Sofra
41% indirim
Expat Sofra - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Alfa Yayınları

Expat Sofra

Francesca Rosa

Satış ücreti
€22,39
Normal fiyat
€38,16
İstanbul`un Eski İkramları
33% indirim
İstanbul`un Eski İkramları - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Oğlak Yayıncılık

İstanbul`un Eski İkramları

Sennur Sezer

Satış ücreti
€16,93
Normal fiyat
€25,20
Sebzelerin Efsanevi Tarihi
27% indirim
Sebzelerin Efsanevi Tarihi - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

İletişim Yayınevi

Sebzelerin Efsanevi Tarihi

Evelyne Bloch

Satış ücreti
€12,09
Normal fiyat
€16,56
Tahıl Beyin Yemek Kitabı
47% indirim
Tahıl Beyin Yemek Kitabı - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Pegasus Yayınları

Tahıl Beyin Yemek Kitabı

David Perlmutter

Satış ücreti
€13,30
Normal fiyat
€25,20
Zamanda Pişen Yemekler
35% indirim
Zamanda Pişen Yemekler - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

İnkılap Kitabevi

Zamanda Pişen Yemekler

Tijen Aydınel Sirkecioğlu

Satış ücreti
€19,97
Normal fiyat
€30,96
Çerkes Kızından Tarifler
45% indirim
Çerkes Kızından Tarifler - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

İş Bankası Kültür Yayınları

Çerkes Kızından Tarifler

Sine Boran Art

Satış ücreti
€18,76
Normal fiyat
€33,84
Zeynep Hoca`nın Mutfağı
29% indirim
Zeynep Hoca`nın Mutfağı - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Nobel Akademik Yayıncılık

Zeynep Hoca`nın Mutfağı

Zeynep Kale

Satış ücreti
€19,97
Normal fiyat
€28,08
Turşu
35% indirim
Turşu - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Efil Yayınevi

Turşu

Fikret Keven Karademir

Satış ücreti
€18,14
Normal fiyat
€28,08
Evde Rakı Sofrası
26% indirim
Evde Rakı Sofrası - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Overteam Yayınları

Evde Rakı Sofrası

Gülden Çakır

Satış ücreti
€8,46
Normal fiyat
€11,51
Cafe Fernando
44% indirim
Cafe Fernando - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Mundi

Cafe Fernando

Cenk Sönmezsoy

Satış ücreti
€94,99
Normal fiyat
€170,64
Lezzetin Fizyolojisi ya da Yüce Mutfak Üzerine Düşünceler
34% indirim
Lezzetin Fizyolojisi ya da Yüce Mutfak Üzerine Düşünceler - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Oğlak Yayıncılık

Lezzetin Fizyolojisi ya da Yüce Mutfak Üzerine Düşünceler

Jean Anthelme Brillat-Savarin

Satış ücreti
€27,23
Normal fiyat
€41,04
Şifalı Dönüşümler
33% indirim
Şifalı Dönüşümler - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Doğan Kitap

Şifalı Dönüşümler

İpek Kuşçu

Satış ücreti
€11,50
Normal fiyat
€17,27
Kahvaltı - Brunch
38% indirim
Kahvaltı - Brunch - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Remzi Kitabevi

Kahvaltı - Brunch

Nathalie Stoyanof Suda

Satış ücreti
€25,40
Normal fiyat
€41,04
Mutfak Mirasım
32% indirim
Mutfak Mirasım - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Pozitif Yayınları

Mutfak Mirasım

Handan Ülkü

Satış ücreti
€10,29
Normal fiyat
€15,12
Cabbages and Cauliflowers: How to Grow Them
40% indirim
Cabbages and Cauliflowers: How to Grow Them - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Gece Kitaplığı

Cabbages and Cauliflowers: How to Grow Them

James John Howard Gregory

Satış ücreti
€10,29
Normal fiyat
€17,27
Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı
51% indirim
Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Martı Yayınları

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı

Dinah Bucholz

Satış ücreti
€15,13
Normal fiyat
€30,96
Gelenekleri Kültürü ve Yemekleri ile İncesu
42% indirim
Gelenekleri Kültürü ve Yemekleri ile İncesu - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Cinius Yayınları

Gelenekleri Kültürü ve Yemekleri ile İncesu

Aysel Özen

Satış ücreti
€34,49
Normal fiyat
€59,76
Deniz Gürsoy’un Gastronomi Tarihi
34% indirim
Deniz Gürsoy’un Gastronomi Tarihi - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Oğlak Yayıncılık

Deniz Gürsoy’un Gastronomi Tarihi

Deniz Gürsoy

Satış ücreti
€27,23
Normal fiyat
€41,04
Vegan Beslenme
33% indirim
Vegan Beslenme - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Oğlak Yayıncılık

Vegan Beslenme

Murat Kınıkoğlu

Satış ücreti
€21,18
Normal fiyat
€31,67
Bir Lokma Ekmek Bir Yudum Çay
33% indirim
Bir Lokma Ekmek Bir Yudum Çay - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Oğlak Yayıncılık

Bir Lokma Ekmek Bir Yudum Çay

Dilistan Çilingiroğlu Shipman

Satış ücreti
€21,18
Normal fiyat
€31,67
Plaza İnsanı Mutfakta
30% indirim
Plaza İnsanı Mutfakta - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Küsurat Yayınları

Plaza İnsanı Mutfakta

Sedefnaz Yaşar

Satış ücreti
€6,04
Normal fiyat
€8,63
Balıklama Dalmalı İstanbul`a
34% indirim
Balıklama Dalmalı İstanbul`a - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Mylos Kitap

Balıklama Dalmalı İstanbul`a

Ufuk Kaan Altın

Satış ücreti
€9,08
Normal fiyat
€13,68
Tatlı Serüveni
31% indirim
Tatlı Serüveni - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Pratik Kitap

Tatlı Serüveni

Burcu Karataş

Satış ücreti
€10,88
Normal fiyat
€15,83
Erken Dönem İslam Mutfak Sanatı ve Kültürü
43% indirim
Erken Dönem İslam Mutfak Sanatı ve Kültürü - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Ketebe Yayınları

Erken Dönem İslam Mutfak Sanatı ve Kültürü

M. Ömür Akkor

Satış ücreti
€47,80
Normal fiyat
€84,24
Mexico Desert Konsept A5 Defter
38% indirim
Mexico Desert Konsept A5 Defter - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Pagos Yayınları

Mexico Desert Konsept A5 Defter

Kolektif

Satış ücreti
€10,29
Normal fiyat
€16,56
Pastane Departmanı Ve Pastane Ürünlerinin Üretilme Teknikleri
25% indirim
Pastane Departmanı Ve Pastane Ürünlerinin Üretilme Teknikleri - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Nobel Akademik Yayıncılık

Pastane Departmanı Ve Pastane Ürünlerinin Üretilme Teknikleri

Yeliz Demir

Satış ücreti
€9,67
Normal fiyat
€12,95
Lokum
23% indirim
Lokum - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Zet Yayınları

Lokum

Rabiye Yalçın

Satış ücreti
€33,87
Normal fiyat
€43,92
Hevsel`in Bereketi Diyarbakır Mutfağı
16% indirim
Hevsel`in Bereketi Diyarbakır Mutfağı - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Yazarın Kendi Yayını - Filiz Parlak

Hevsel`in Bereketi Diyarbakır Mutfağı

Filiz Parlak

Satış ücreti
€15,13
Normal fiyat
€18
Arzu`nun Mutluluk Reçeteleri
33% indirim
Arzu`nun Mutluluk Reçeteleri - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Yakın Kitabevi

Arzu`nun Mutluluk Reçeteleri

Arzu Yorgancıoğlu

Satış ücreti
€16,93
Normal fiyat
€25,20
Kifayet Ana`dan Anadolu Usulü Tarifler
30% indirim
Kifayet Ana`dan Anadolu Usulü Tarifler - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

İkinci Adam Yayınları

Kifayet Ana`dan Anadolu Usulü Tarifler

Kifayet Erdal

Satış ücreti
€6,04
Normal fiyat
€8,63
Kokulu Ot ve Baharat Ansiklopedisi
34% indirim
Kokulu Ot ve Baharat Ansiklopedisi - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Oğlak Yayıncılık

Kokulu Ot ve Baharat Ansiklopedisi

Tony Hill

Satış ücreti
€45,97
Normal fiyat
€69,84
Tadın Gücü
26% indirim
Tadın Gücü - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Nobel Bilimsel Eserler

Tadın Gücü

Oğuz Nebioğlu

Satış ücreti
€12,71
Normal fiyat
€17,27
Yeni Başlayanlar İçin Şarap - Sirke - Pekmez ve Konserve Yapımı
40% indirim
Yeni Başlayanlar İçin Şarap - Sirke - Pekmez ve Konserve Yapımı - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Dorlion Yayınları

Yeni Başlayanlar İçin Şarap - Sirke - Pekmez ve Konserve Yapımı

Mehmet Ali Yurdakul

Satış ücreti
€9,08
Normal fiyat
€15,12
Bir Porsiyon Sanat
32% indirim
Bir Porsiyon Sanat - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Düşbaz Kitaplar

Bir Porsiyon Sanat

Fatma Berber

Satış ücreti
€23,60
Normal fiyat
€34,55
Meltemden Mutlu Tarifler - Doğal Tarifler
39% indirim
Meltemden Mutlu Tarifler - Doğal Tarifler - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Doğal Tarifler

Meltemden Mutlu Tarifler - Doğal Tarifler

Meltem Açıkel

Satış ücreti
€17,55
Normal fiyat
€28,79
17 Bölmeli Mutfak
40% indirim
17 Bölmeli Mutfak - Genel Yemek Kitapları | Avrupa Kitabevi
Hızlı Görünüm

Rika Kitap

17 Bölmeli Mutfak

Pakize Açıkel

Satış ücreti
€18,14
Normal fiyat
€30,23